W ofercie firmy KELSO odnajdą Państwo przede wszystkim marki znane oraz postrzegane jako niezawodne i z dużym doświadczeniem na rynku elektronarzędzi.

HIKOKI  –  Koki Holding Co., Ltd. (dawniej Hitachi Koki) to jeden z największych światowych producentów elektronarzędzi. Od 1948 roku zajmują się projektowaniem i rozwojem produktów wyposażonych w najbardziej pionierskie japońskie technologie. Wspomagają profesjonalistów i nie tylko w osiąganiu jak najlepszych wyników. Firma HIKOKI dba o to, aby zachowane bytł jak najwyższe standardy jakości, a użytkownicy mieli możliwość osiągania korzyści z użytkowania najbardziej zaawansowanych i niezawodnych technologii. HIKOKI to marka elektronarzędzi przeznaczona dla segmentu profesjonalistów ale i amatorzy znajdą coś dla siebie w ich ofercie. Elektronarzędzia HIKOKI doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

MAKITA  –  to korporacja o zasięgu międzynarodowym z ponad 100-letnim doświadczeniem. Jest to jeden z liderów elektronarzędzi. To  również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy MAKITA, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, rozwój oraz zaawansowanie technologiczne. Historia firmy rozpoczęła się wiosną 1915 roku. Na początku firma zajmowała się sprzedażą oraz naprawą silników. W 1958 r. firma wprowadza do obrotu w Japonii, po raz pierwszy, przenośy strug elektryczny. Rok później firma oficjalnie ogłosiła przekształcenie się w producenta elektronarzędzi. Obecnie japoński koncern to ponad 150 przedstawicielstw, których liczba ciągle rośnie. Jako jeden ze światowych liderów elektronarzędzi MAKITA stawia na ciągły rozwój, wyznaczając nowe trendy.

MILWAUKEE  –  jest przodującym producentem elektronarzędzi heavy-duty dedykowanych profesjonalnym użytkownikom na całym świecie, choć nawet i amatorzy mogą ich używać w domowym zaciszu jeśli cenią jakość i profesjonalizm. Od założenia firmy w roku 1924 firma koncentruje się na jednym celu: produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów, łącząc innowacje z wydajnością i gwarantując bezpieczeństwo oraz komfort pracy swoim użytkownikom. Dzisiaj marka MILWAUKEE jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej dostępnej jakości, trwałości i niezawodności.Firma została założona w roku 1924 w Milwaukee, Wisconsin. Swoją produkcję rozpoczęła pierwszą na świecie lekką, przenośną 1/4″ wiertarką “Hole-Shooter”. Zakłady MILWAUKEE na całym świecie stwarzają lepsze możliwości dostawy, co pozwala na produkcję wysokosprawnych elektronarzędzi z bardzo dużą wydajnością i w pryzstępnej cenie.

BOSCH  –  w 1886 roku powstaje zalążek dzisiejszej firmy BOSCH, „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Na początku firma BOSCH jest znana w świecie motoryzacji. W 1931 roku narodziły sie małe elektronarzędzie z silnikiem umieszczonym w  rękojeści. W dziesiątkach tyśiecy miejsc pracy potrzebne były łatwiejsze w obsłudze i  tańsze narzędzia. Już w 1895 roku firma BOSCH skonstruowała pierwszą elektryczną wiertarke ręczną. Potem pojawiły się  średniociężkie narzędzia. Wciąż jednak brakowało małego elektronarzędzia. W 1932 roku na rynek trafia pierwsze, poręczne elektronarzędzie z silnikiem wbudowanym w rękojeść. Produkty, które początkowo przewidziane były na własne potrzeby, szybko stały  się oddzielnym segmentem produkcji. Już w 1933 roku  gotowych jest kilka kolejnych elektronarzedzi Bosch. Najwazniejsza innowacja jak i poręczność narzędzia przoduje w marce BOSCH do dnia dzisiejszego.

W KELSO znajdą Państwo również produkty innych marek. Jeśli poszukują Państwo konkretnego produktu wystarczy tylko się z nami z kontaktować a my postaramy się doradzić oraz dostarczyć do Państwa poszukiwany produkt.