Firma KELSO stara się dostarczyć Państwu jak najlepszych narzędzi i osprzętu, który jest obecnie na rynku. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć techniki diamentowej.

Dzięki zastosowaniu techniki diamentowej w budownictwie poprzez piły z tarczami diamentowymi oraz liniami diamentowymi a także wierteł diamentowych koronkowych możemy wykluczyć bądź ograniczyć wpływ drgań na konstrukcję. Jak i zmniejszyć zapylenie podczas prac typu wiercenie w betonie, wycinanie otworów czy demontaż i rozbiórka.

Bardzo ważną zaletą techniki diamentowej jest szybkie wiercenie otworów w zbrojonym betonie oraz precyzja wykonanego otworu. I musimy jeszcze wspomnieć o zmniejszonym poziomie hałasu, co też jest ważne podczas niektórych prac.

Obecnie technologia oraz maszyny pozwalają, przy użyciu techniki diamentowej, na wykonywanie otworów o szerokim zakresie średnic, pod dowolnym kątem, na dowolną głębokość oraz dodatkowo we wszelkiego rodzaju podłożach.

Narzędzia techniki diamentowej umożliwiają również wycinanie otworów pod okna, drzwi, cięcie posadzek. W budownictwie ogólnym maszyny z tarczami diamentowymi wykorzystuje się do cięcia ścian, stropów, belek, fundamentów.

Prosimy o kontakt z nami w celu zapoznania się z pełną ofertą technologii diamentowej.