Firma KELSO przede wszystkim stawia także na innowacyjność oraz prostotę użytkowania.

Dzięki gałęzi urządzeń zasilanych bateriami możemy wykonywać prace szybko i w miejscach trudno dostępnych. Obecny rynek budownictwa i remontowy jest co raz bardziej zdobywany przez narzędzia akumulatorowe. Nie dziwi nas więc to, że są to te same marki, które także są doceniane za elektronarzędzia.

Obecnie co raz więcej osób wybiera urządzenia akumulatorowe. Od wiertarek po kosiarki do trawy czy nawet radia albo oświetlenie. Firmy bardzo szybko zauważyły jak użytkownicy ich narzędzi doceniają wygodne i prostotę użytkowania takiego rozwiązania. Dzięki czemu co raz bardziej rozwijana jest gałęź narzędzi akumulatorowych.

Co roku widzimy nowości na rynku. Mocniejsze maszyny pozwalają na co raz cięższe prace przy użyciu narzędzi akumulatorowych. Kiedyś maszyny małe i do prostych zadań obecnie wykonują co raz cięższe zadania.

W gamie produktów firm takich jak HIKOKI, MAKITA, MILWAUKEE, BOSCH odnajdziemy wszystko czego poszukujemy. Zadania dla profesjonalistów i dla domowych majsterkowiczów. Poniżej mogą Państwo zobaczyć przykładowe narzędzia, które obecnie są bardzo często wykorzystywane.

W KELSO znajdą Państwo również produkty innych marek. Jeśli poszukują Państwo konkretnego produktu wystarczy tylko się z nami z kontaktować a my postaramy się doradzić oraz dostarczyć do Państwa poszukiwany produkt.