Firma KELSO zaufała firmie PLASTROL. Posiadamy w naszej ofercie przedłużacze elektryczne właśnie tej rodzinnej firmy założonej w 1983 roku. Jej historia jest typowym przykładem firmy, która została zbudowana na solidnych wartościach, które widać w ich produktach.

Firma PLASTROL i jej ogromne doświadczenie w branży elektroinstalacji jest gwarancją sumienności oraz właściwego zrozumienia zapotrzebowania na rynku.

Marka KEL to sprzęt najwyższej jakości, przeznaczony dla użytkowników, którzy cenią nie tylko estetykę, ale przede wszystkim niezawodność, jakość wykonania i kulturę pracy. Produkty Marki KEL od PLASTROL znakomicie sprawdzają się w różnych warunkach pracy oraz są doskonały uzupełnieniem wyposażenia niejednego warsztatu, pracowni, placu budowli czy nawet domowego zacisza bądź ogrodów.

Zapraszamy do zapoznania się modelami przedłużaczy poniżej. W celu zakupu bądź informacji ofertowej na produkty PLASTROL prosimy o kontakt jak i zparaszamy do odwiedzenia naszego sklepu firmowego o tutaj.